Dream Spirit
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dream Spirit

Zambetul este ca stergatorul de parbriz, nu opreste ploaia dar iti permite sa-ti vezi de drum.
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» Party time!
Cu ce personaj anime credeti ca semanati? I_icon_minitimeSam Iul 20, 2019 8:41 pm Scris de ♥•ďŗè∂м-špırıт•♥。◕‿◕。

» Prima iesire in oras dupa lung timp
Cu ce personaj anime credeti ca semanati? I_icon_minitimeSam Iul 20, 2019 8:40 pm Scris de ♥•ďŗè∂м-špırıт•♥。◕‿◕。

» Inscriere personaj
Cu ce personaj anime credeti ca semanati? I_icon_minitimeSam Iul 20, 2019 5:38 pm Scris de Joseph Joestar

» Metal Fest
Cu ce personaj anime credeti ca semanati? I_icon_minitimeVin Iun 29, 2018 4:05 pm Scris de ♥•ďŗè∂м-špırıт•♥。◕‿◕。

» Sayumi`s room
Cu ce personaj anime credeti ca semanati? I_icon_minitimeDum Mar 18, 2018 5:36 pm Scris de ♥•ďŗè∂м-špırıт•♥。◕‿◕。

» Loore's Room
Cu ce personaj anime credeti ca semanati? I_icon_minitimeSam Mar 03, 2018 11:52 pm Scris de LuisFR

» Soul Eaters Cave
Cu ce personaj anime credeti ca semanati? I_icon_minitimeDum Feb 25, 2018 1:46 am Scris de ♥•ďŗè∂м-špırıт•♥。◕‿◕。

» 5 star restaurant
Cu ce personaj anime credeti ca semanati? I_icon_minitimeDum Feb 25, 2018 12:26 am Scris de ♥•ďŗè∂м-špırıт•♥。◕‿◕。

» Loore's Work
Cu ce personaj anime credeti ca semanati? I_icon_minitimeSam Feb 24, 2018 9:38 pm Scris de LuisFR

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Parteneri
forum gratuit




 

 Cu ce personaj anime credeti ca semanati?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
♥•ďŗè∂м-špırıт•♥。◕‿◕。
Admin
Admin
♥•ďŗè∂м-špırıт•♥。◕‿◕。


Scorpion Tigru
Mesaje : 2636
Puncte : 2762
Reputatie : 5
Data de inscriere : 30/06/2012
Varsta : 25
Localizare : I`m everywhere so find me nowhere...

Cu ce personaj anime credeti ca semanati? Empty
MesajSubiect: Cu ce personaj anime credeti ca semanati?   Cu ce personaj anime credeti ca semanati? I_icon_minitimeDum Aug 05, 2012 8:23 pm

Bun deci e evident ce trebuie sa scrieti dar nu numai chestii de genul "avem parul la fel" sau "ochii la fel". Sa aiba legatura si cu personalitatea, dar bineinteles si cu aspectul putin. And daca voi credeti ca semanati cu mai multe personaje puteti spune.
Etoo...Eu cred ca seman cu Mio din K-on pt ca:
Incep cu aspectul: avem parul la fel..doar tunsoarea...dar si la culoare sunt putin apropiata, forma corpului destul de asemanatoare..amandoua suntem destul de inalte...cam atat cu aspectul...
Personalitatea: amandoua suntem mai sensibile...ne enervam mai repede...facem urat daca suntem suparate..suntem putin mai timide...cam atat avem in comun
Gusturi: ne place muzica,bass`ul, ceaiul, dulciurile...
Cam asta ar fi tot la mine...
Sunt curioasa sa vad cu cine semanati voi Very Happy
Sus In jos
https://dreamspirit.forumgratuit.ro
Zebricorn
The God Of Forum
The God Of Forum
Zebricorn


Fecioara Pisica
Mesaje : 3014
Puncte : 3145
Reputatie : 33
Data de inscriere : 30/06/2012
Varsta : 24
Localizare : Zebraland

Cu ce personaj anime credeti ca semanati? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj anime credeti ca semanati?   Cu ce personaj anime credeti ca semanati? I_icon_minitimeLun Aug 06, 2012 11:34 am

Eu seman cu Asa Shigure din Shuffle! pentru ca:
Aspectul: Pai avem doar tunsoarea la fel (are parul verde..) la corp..eu sunt putin mai plinutza..avem aproape aceeasi inaltime..(eu sunt inalta pentru varsta mea)
Personalitatea:amandoua sutnem putin perv..ne place distractia...suntem pregatite de orice oricand..amandoua suntem bolnavicioase (mai putin chestia cu elfi Neutral eu nus elf)..ne plac cumparaturile..mereu pline de viata..ne gandim la binele prietenilor...suntem mereu cele care pun totul in miscare Smile cam atat aici cred Very Happy
Gusturi:ne place sa inotam..relaxarea..distractie..chestiile pufoase :X
Sus In jos
 
Cu ce personaj anime credeti ca semanati?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Primul anime vazut
» Top 5 anime preferate
» Top 5 personaje anime preferate
» Ati plang vreodata la un anime?
» Cum ati descoperit anime`urile?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dream Spirit :: In afara forumului :: Anime-
Mergi direct la: